Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Siegert

adw. Patrycja Siegert

Jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na którym obroniła tytuł magistra z zakresu prawa karnego, przygotowując pracę pt. „Prawnokarna ochrona małoletniego przed wykorzystywaniem seksualnym”, pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. Andrzeja Marka. W trakcie studiów zdobywała niezbędne doświadczenie, odbywając praktyki w Kancelarii adwokackiej oraz Sądzie Rejonowym w Toruniu.
Po ukończeniu studiów rozpoczęła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bydgoszczy, w czasie której zdobyła wiedzę oraz umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu adwokata, pod patronatem doświadczonego adwokata Michała Bukowińskiego.

Doświadczenie zdobywała również podczas wystąpień przed sądami różnych instancji, jak również na etapie postępowań przygotowawczych przed organami ścigania.

Od lat współpracuje z cenionymi kancelariami adwokackimi na terenie całego kraju.

W 2018 r. pomyślnie zdała egzamin adwokacki i rozpoczęła indywidualną praktykę adwokacką. Jest członkiem Izby Adwokackiej z siedzibą w Bydgoszczy.

W swojej pracy zawodowej zawsze kieruje się zasadami etyki adwokackiej oraz godności zawodu. Dzięki doskonałej znajomości języka angielskiego prowadzi doradztwo prawne również w tym języku.

O kancelarii

Prowadzona przez Patrycję Siegert Kancelaria zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług prawnych na rzecz Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz podmiotów gospodarczych.
Głównym celem jej działalności jest oferowanie Klientom bezpieczeństwa prawnego, zarówno w ramach bieżącej obsługi gospodarczej, jak i w różnego rodzaju postępowaniach sądowych i administracyjnych, a także reprezentacją w sprawach karnych (w tym karnoskarbowych) oraz szeroko rozumianych sprawach cywilnych, gospodarczych, administracyjnych oraz z zakresu prawa pracy. Kancelaria specjalizuje się również w sprawach rodzinnych, spadkowych, o podział majątku małżeńskiego oraz w zakresie szkód medycznych i prawa medycznego.

Mając świadomość tego, iż każda sprawa jest inna, model doradztwa dopasowywany jest indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Klientów.
Od początku działalności Kancelarii priorytetem jest jak najwyższa jakość świadczonych usług.

W realizacji tego celu Kancelarii pomaga współpraca z kancelarią notarialną, innymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi.
Dbając o komfort i bezpieczeństwo Klientów Kancelaria, zapewnia, że wszystkie powierzone jej informacje, są chronione tajemnicą adwokacką.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do mnie.